Pływalnia COS-u Skalite

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Typowo sportowy basen, zaprojektowany z myślą o nauce pływania i organizacji zawodów różnego szczebla. Trudno, żeby było inaczej, to w końcu obiekt należący do kompleksu Centralnego Ośrodka Sportu, w pierwszej kolejności służący przygotowującym się do ważnych, nawet olimpijskich startów.

Kryta pływalnia COS-u w Szczyrku posiada sześć 25-metrowych torów, po około 2 m szerokości każdy. W pięciu z nich głębokość waha się w przedziale 1,6-1,8 m, a jeden został specjalnie spłycony do 90 cm, żeby już kilkuletnim dzieciom zapewnić jak najlepsze i jak najbezpieczniejsze warunki - zajęcia prowadzi doświadczona kadra instruktorów. Warto dodać, że woda uzdatniana jest za pomocą promieniowania UV, co stanowi nadzwyczaj efektywną metodę.

Basen wyposażony jest w elektroniczny system pomiaru czasu, uruchamiany na potrzeby rozmaitych zawodów - obiekt dysponuje homologacją Polskiego Związku Pływackiego do rywalizacji na poziomie krajowym. Po intensywnym wysiłku można się zrelaksować w jacuzzi, dostępnego w ramach standardowego biletu. Dodatkowo płatne są najróżniejsze zabiegi z szeroko rozumianej odnowy biologicznej - w tym sauna.

Cennik

Wejściówki na basen:

  • normalne - 8 zł do 16:00 ; 9 zł po 16:00 ; 10 zł w weekendy
  • ulgowe - 6 zł do 16:00 ; 7 zł po 16:00 i w weekendy
  • karnety na 10 wejść, ważne przez 2 miesiące - normalne 80 zł , ulgowe 60 zł

Zarezerwowanie jednego toru - 75 zł/h

Zarezerwowanie całego obiektu - 450 zł/h

Godzina w saunie (potrzebne minimum 2 osoby) - 30 zł

Różne zabiegi z dziedziny hydroterapii - 8,5-25 zł

Zabiegi odnowy biologicznej - 8,5 zł za jeden

Masaże i inne zabiegi - 10-37 zł

Mini przewodnik

Propozycja dla miłośników najprostszych wodnych sportów i zabaw wodnych od Centralnego Ośrodka Sportu i Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Basen jest pełnowymiarowy, ma 25 metrów długości i 12,5 m szerokości. Wydzielono na nim 6 torów, w tym jeden znacznie płytszy - do nauki dla dzieci (i nie tylko) pod okiem instruktorów. Dodatkowo można skorzystać z jacuzzi.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja