Stajnia Eliksir

Przejażdżka w siodle po iście cudownych, górskich terenach Beskidu Śląskiego - idealny sposób na aktywny wypoczynek i “ucieczkę do przodu” od miejskiego zgiełku. Zarówno tego z wielkich metropolii, jak też gorączki szczytu sezonu w kurorcie turystycznym. Stajnia Eliksir to jeden z ciekawszych ośrodków jeździeckich w Szczyrku.

W stadninie, zlokalizowanej u podnóża góry Skalite na stałe mieszka kilkanaście koni. Odpowiedniego do swoich umiejętności i charakteru wierzchowca powinni tutaj znaleźć tak doświadczeni jeźdźcy, jak i zupełnie początkujący. Dzieci powinny zaczynać od oprowadzania na kucyku. Wartościowych lekcji udzielają miejscowi instruktorzy - zarówno w kwestiach podstawowych, jak też “elementach technicznych” w stylu treningu skokowego. Mnóstwo radości zapewnią wycieczki terenowe - dzięki galopowaniu i niesamowitym panoramom na góry czy Jezioro Żywieckie.

Naturalnie Stajnia Eliksir organizuje również wielodniowe obozy sportowe i szeroko rozumiane wczasy, w których jazda konna jest jedną z wielu zapewnianych atrakcji.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik dla turystów indywidualnych:

  • 30 minut nauki podstaw konnej jazdy - 30 zł
  • 60 minut indywidualnego ujeżdżania i samodzielnej jazdy - 35 zł
  • karnet na 5 jazd rekreacyjnych - 150 zł
  • godzinna wycieczka w teren - 50 zł
  • 10 minut oprowadzania na kucyku - 10 zł

Położony na północno-wschodnim zboczu góry Skalite ośrodek jeździecki, dysponujący kompleksową ofertą. Od lekcji z instruktorem dla początkujących, przez poważne treningi techniki i ekscytujące wycieczki po malowniczych terenach Beskidu Śląskiego, aż po różne obozy sportowe. Wśród kilkunastu koni zawsze jest parę kucyków, na których oprowadzane są małe dzieci.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz