Odmiana popłaca!

Obserwując lub czytając różne portale hotelarskie, nie raz zapewne trafiliście na filmy reklamowe. Nic dziwnego, mamy XXI wiek i dostęp do kamer jest prosty jak nigdy - wystarczy wejść do 1 lepszego sklepu z elektroniką! Jednak pewien pensjonat z Karpacza, Karkonoski SPA***, idąc z duchem czasu - również stworzył własne video, ale odmienne - sprawdźcie!

Karpacz

KM Studio

Nic skomplikowanego - zamiast oklepanych schematów pokazywania wystroju mamy tutaj sceny rodem z seriali, czyli po prostu dobrze bawiącą się rodzinę. Prosta recepta na sukces, pokazać jak bawią się nasi goście, niech inni to zobaczą i też zechcą tu przyjechać.

Ludzie lubią rzeczy proste, bo po co sobie życie utrudniać - stąd właśnie spokojnie można stwierdzić, że taki styl reklamy przyjmie się bez większego problemu. Szczególnie jeśli uzupełnia się ona z dobrą i przyjazną dla całej rodziny ofertą - wszystko to tworzy fajną atmosferę, powodując że widz czuje się “swojsko” oglądając klip. Coś dla niego - dobra zabawa i wypoczynek. Czyli to, czego każdy wymaga od dobrych wakacji, prawda? :)

Inne ciekawe obiekty pod Śnieżką znajdziecie tutaj:

Dodano: 2014-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz