Parę słów o Szczyrku w temacie konferencji

Górskie rejony cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Dlatego też do Szczyrku i tamtejszej bazy noclegowej rok w rok zjeżdża cała masa turystów… a także klientów biznesowych wszelkiej maści, zainteresowanych przede wszystkim ofertą konferencyjną. Spotkania, ważne prezentacje, szkolenia czy panele dyskusyjne wymagają specyficznych warunków.

A tak się składa, że znacząca część obiektów noclegowych jest w stanie spełnić takowe oczekiwania. Konferencje nie obejdą się bez dedykowanych sal z odpowiednim zapleczem i wyposażeniem, a wiele ośrodków wypoczynkowych posiada rzutniki, klimatyzację, systemy nagłaśniające, materiały biurowe do pracy i inne rzeczy. Poza tym Szczyrk to wystarczająco rozpoznawalna miejscowość, żeby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że na konferencjach liczy się zarówno merytoryczna praca, jak też integracja i “odrobina” zabawy.

Niby najczęściej mówi się na to bankiety, ale takie atrakcje nie zawsze przybierają równie eleganckie formy. Akurat w Szczyrku dla konferencyjnych grup można polecić wyjazdy w teren (na koniach, quadach bądź skuterach śnieżnych),beskidzkie plenery są nad wyraz urodziwe. A tak dla porównania warto zerknąć na https://konferencje.net.pl/krakow i zobaczyć, jak skonstruowane są oferty konferencyjne z Krakowa - numeru jeden na polskim podwórku.

Dodano: 2017-09-22 12:49:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz