Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Szczyrku do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Szczyrku, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Szczyrku z pewnością potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 14:30:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
25.11.2015 13:52

Mamy okazję korzystać już od jakiegoś czasu i w naszym obiekcie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu praktyczny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z klarownymi warunkami użytkowania i co ważne - darmowy! Bardzo upraszcza nam dokonywanie rezerwacji. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:53

W naszym obiekcie używamy programu NFhotel i jesteśmy zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, zwłaszcza szybkie rozliczenia, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się na poczekaniu, więc wszystko odbywa się naprawdę płynnie.

Dodaj komentarz